7 Eylül 2012 Cuma

El Emeği Göz Nurları-3


Keçeyle uğraşmak gerçekten çok keyifli, insan acayip moral buluyor, üzerindeki negatifliği atıyor sanki... Aklımda yapmak için çok sayıda fikir var. Aslında oğlumun odası için duvar süsü yapma niyetiyle başlamıştım, bitirdiğimde yukarıda gördüğünüz gelin-damat magnetleri elimdeydi :)

Buzdolabımızda başka magnetlerle asılı duran düğünümüzde çekilmiş bir fotoğrafın kenarlarına takmak için yaptım. Bende gelinlik, eşimde damatlık, bunlarla hoş durur diye düşündüm:)
(Yalnız bluzumdan taş yolmaktan yakında taşsız kalacak, birşey değil koparılan taşların yerleri belli oluyor:))

14 yorum:

 1. Yaptığın işlerin profesyonellerden hiçbir farkı yok, samimi söylüyorum.Ne kadar da güzel düşünmüşsün,hem de çok yakışır gelin-damat fotoğrafınıza.Heyecanla başka şaheserlerini bekliyorum caım:)Alkışş:))

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Canım benim çok teşekkürler ama profesyonel işi olması için daha 40 fırın ekmek yemem lazım:)Gelin-damat kurabiyelerinden esinlendim aslında, kurabiyenin de fotoğrafını koyacaktım ama sitesi açılmadı. Ben de senin şaheserlerini bekliyorum, Egemo izin verdikçe devam:))

   Sil
  2. Egemo dişinden herhalde, çok nazlı.Bir de kucak sevdalısı oldu,yeni moda çıkarttı:)Canı acıyorsa ondan herhalde teyzesi.Şu an elimde iğne rakamaların kenarlarını teğelliyorum,bir burnumdan kayan gözlüğüm eksik,sırtıma da bir şal ver,oldum sana tubateyze:)

   Sil
  3. İlahi Tuba'cığım, güldürdün beni, tubateyze demek:))Kıyamam ona canı mı acırmış, dişindendir büyük ihtimal, boşver kucak iyidir, uzmanlar kendine güveni olur çocuğun diyor. Bu mantıkla bakılırsa bizde de kendine ultra güvenen biri yetişiyor:))

   Sil
 2. çok düzgün ve şık olmuş canım... ellerine sağlık.. elin baya yatkınmış bu işlere... devamıda gelsin...
  harika ...

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Teşekkür ederim canım, inşallah devamını da geliyor olacak:)

   Sil
 3. Çok tatlı olmuş bunlar! Ellerine sağlık. Söyle sevgiline de sana incik boncuk alsın kızzıııımmm. Yolma bluzunu (:

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ya işte beni böyle incik boncuksuz bırakıyor, haberi yok sonra bluz alacak:))

   Sil
 4. Çok güzel olmuşlar yaa.. Değişik ve hoş bir tasarım gercekten de... Ellerine saglık canım...

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Teşekkür ederim, aslında arka kısım olarak bir kalp daha kesip içlerine pamuk doldurup diksem daha iyi duracak ama buna da şükür, çabuk sıkılıyorum:)

   Sil
 5. Çok hoş duruyorlar :) Eline emeğine sağlık :) Daha nice güzel tasarımlar bekliyorum şimdiden ;)

  YanıtlaSil
 6. çok beğendim güzel fikir müsadenizle kopyalıyorum :)) ben de keçe aldım bloglardan heveslenip daha cesaret edip bir şeyler yapamadım,bekliyorum yeni güzellikleri..

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Bir kere başlayınca, sonrası geliyor, insan stres atıyor resmen:)Şiddetle tavsiye ederim hemen başla;)

   Sil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...